Fishing Box

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Fishing Box

 • Dėžė Fishing Box Pratico

  33,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Dėl tvirtos ir ilgaamžės medžiagos, dėžė gali atlaikyti dideles apkrovas. Dėtuvę sudaro dvi pagrindinės dalys. Viršutiniai skyreliai, skirti smulkiems žvejybos įrankiams laikyti. Viduje yra didelis skyrius ir 2 papildomos dėtuvės su skyriais didesniems žvejybos įrankiams susidėti. Dėžė itin stabiliai pasistato ant nelygaus paviršiaus ir dėžę galima naudoti kaip kėdę. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 46x31x30cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box K1

  65,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Dėl tvirtos ir ilgaamžės medžiagos, dėžė gali atlaikyti dideles apkrovas. Dėtuvę sudaro dvi pagrindinės dalys. Viršutinis skyrius tinka didesniems žvejybos priedams laikyti. Mažosios dėžutės padeda tvarkingai laikyti smulkius aksesuarus. Dėžės apatinėje dalyje yra keturi ištraukiami stalčiai su gana dideliais skyriais. Dėžės viršuje yra praktiška 40cm liniuotė. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 46x26x32cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Fishing Box Duo Tip

  9,50 EUR

  Italų gamybos, dvipusė dėžutė, kurioje puikiai tilps įvairios žvejybos smulkmenos. Vienoje dėžutės pusėje yra 14 skyrelių, kitoje - 9 įvairaus dydžio mažų skyrelių. Dėžutės dangteliai skaidrūs, tvirtai užsidaro. Yra rankenėlė, patogiam dėžutės transportavimui.

  Matmenys - 30x23x7cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box K4

  50,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžės priekį, yra 3 dėžutės, kuriose yra 3 skyriai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžės viršuje taip pat yra didesnis skyrius. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 34x26x35,5cm
  Dėžučių matmenys - 27,5x18x5,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box K3

  30,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžės priekį, yra 4 dėžutės, kuriose yra 3 skyriai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžės viršuje taip pat yra didesnis skyrius. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 37x23x21cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box Ariel 3T

  25,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia trys papildomos sekcijos, kuriose iš viso yra 12 skyrelių, ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Virštutinis skyrelis turi dangtelį. Itin tvirtai užsidaro. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 37x22x20cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Fishing Box Ariel 2T

  15,00 EUR

  Italų gamybos, tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia dvi papildomos sekcijos, kuriose iš viso yra 10 skyrelių, ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Itin tvirtai užsidaro. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 32x18x15cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Fishing Box Maxi Duo

  10,50 EUR

  Italų gamybos, dvipusė dėžutė, kurioje puikiai tilps įvairios žvejybos smulkmenos. Vienoje dėžutės pusėje yra 5 pailgi skyreliai, kitoje - 15 įvairaus dydžio mažų skyrelių. Dėžutės dangteliai skaidrūs, tvirtai užsidaro. Yra rankenėlė, patogiam dėžutės transportavimui.

  Matmenys - 38x25x7cm

  Peržiūrėti