Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Meiho

Plastikinių liejimo formų gamykla iš Japonijos Kaminano, pradėjo kurti dar 1955 metais. Meiho skiria daug laiko, kad sutelktų dėmesį į savo produktų kokybę. Pradedant nuo dizaino pagrindo ir vėliau palaiko stilių nuo įrankių dėžės iki įrankių dėklo. Meiho buvo apdovanotas „Gerojo dizaino apdovanojimu“ 5 metus iš eilės nuo 2003 iki 2007 m. Žurnalas „Lure“ taip pat apdovanojo „Metų kovos dėže“ už išskirtinį dizainą, suteikiantį funkcionalumą ir formą. „Meiho“ siūlo kokybišką dizainą, naudodamas rūdijimui atsparius nerūdijančio plieno kaiščius visose metalinėse jungtyse ir naudodamas smūgiams atsparią kopolimero dervą. „Meiho“ stengiasi, kad žvejai būtų laimingi, ir visada sukuria produktą, atsižvelgdamas į juos.

 • Dėžutė Meiho Light Game J

  6,95 EUR

  Japonų gamybos, labai tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta smulkiems žvejybos masalams susidėti ir saugiai transportuoti. Dėžutė pagaminta naudojant Worm-Slip technologiją, dėl kurios masalai neprilimpa prie sienelių. Yra skyreliai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžutė labai sandariai užsidaro. Dėžutė lengvai telpa į krepšį ar į kišenę.

  Matmenys - 17,5x1,8x10,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Micro Rib System 1200 NS

  10,95 EUR

  Japonų gamybos, labai tvirta dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms ir aksesuarams susidėti. Yra 4 skyreliai ir pertvaros, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžutė labai sandariai užsidaro, tad visos smulkmenos bus saugiai transportuojamos.

  Matmenys - 25,5x2,8x19cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Clear Case C-800ND

  12,95 EUR

  Japonų gamybos, labai tvirta dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms susidėti. Pagaminta iš lengvo ir smūgiams atsparaus plastiko. Yra skyreliai su 32 pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžutė labai sandariai užsidaro, tad visos smulkmenos bus saugiai transportuojamos. Dėžutė lengvai telpa į krepšį.

  Matmenys - 20,5x4x14,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Worm Case F

  2,95 EUR

  Japonų gamybos, labai tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms susidėti. Yra skyreliai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžutė labai sandariai užsidaro, tad visos smulkmenos bus saugiai transportuojamos. Dėžutė lengvai telpa į krepšį ar didesnę kišenę.

  Matmenys - 14,6x2,3x10x3cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Akiokun FB-10

  5,95 EUR

  Japonų gamybos, labai tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms susidėti. Dėžutė labai sandariai užsidaro, tad visos smulkmenos bus saugiai transportuojamos. Dėžutė lengvai telpa į kišenę.

  Matmenys - 9,7x3x6,5cm

  Peržiūrėti
 • Priedas Meiho dėžei Meiho Rod Stand

  35,95 EUR

  Meiho Rod Stand - meškerių laikiklis, tvirtinamas prie Meiho dėžių. Pagamintas iš labai tvirto plastiko. Laikiklio viršuje yra guma, kuri apsaugo meškerę nuo išorinių pažeidimų. Tinka Meiho BM-9000 ir VS-7070 dėžėms.

  Ilgis - 33cm
  Plotis - 7cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Priedas Meiho dėžei Meiho Rod Stand

  32,95 EUR

  Meiho Rod Stand - meškerių laikiklis, tvirtinamas prie Meiho dėžių. Pagamintas iš labai tvirto plastiko. Laikiklio viršuje yra guma, kuri apsaugo meškerę nuo išorinių pažeidimų. Tinka Meiho BM-9000 ir VS-7070 dėžėms.

  Ilgis - 28cm
  Plotis - 5,4cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Quatro J

  7,45 EUR

  Meiho Quatro J - dėžutė skirta žvejybos smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi 4 skyrius ir 8 pertvaras, patogiam skyrių suskirstymui. Kiekvienas dėžutės skyrius atsidaro atskirai. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 17x10x1,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Lure Game Case J

  7,45 EUR

  Meiho Lure Game Case J - dėžutė skirta žvejybos smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi 1 skyrių ir 6 pertvaras, patogiam skyrių suskirstymui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 17x10x1,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Meiho Bucket Mouth

  79,95 EUR

  Meiho Bucket Mouth - dėžutė skirta įvairiems žvejybos įrankiams susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžė pagaminta iš lengvo ir atsparaus smūgiams plastiko. Dėžė labai patogiai ir sandariai užsidaro plastikiniu spaustuku. Yra rankena patogiam nešimui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 54x34x35cm

  Peržiūrėti
 • Dėžė Meiho Versus VS-7070

  59,95 EUR

  Meiho Versus VS-3070 - dėžutė skirta įvairiems žvejybos įrankiams susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžė pagaminta iš lengvo ir atsparaus smūgiams plastiko. Viršutinis skyrius su 3 skyriais ir 6 nuimamomis pertvaromis. Apatinis skyrius su 2 nuimamomis pertvaromis. Dėžė labai patogiai ir sandariai užsidaro plastikiniais spaustukais. Yra rankena patogiam nešimui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 43x23x27cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Versus VS-3070

  49,95 EUR

  Meiho Versus VS-3070 - dėžutė skirta įvairiems žvejybos įrankiams susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžė turi 2 didelius skyrius. Viename skyriuje yra 6 skyreliai ir 12 pertvarų, patogiam skyrių suskirstymui. Kitame skyriuje yra 5 skyriai ir 4 pertvaros. Dėžė labai patogiai ir sandariai užsidaro plastikiniais spaustukais. Yra rankena patogiam nešimui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 38x27x12cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Fly Case OL

  6,75 EUR

  Meiho Fly Case OL - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi 4 skyrius ir 16 pertvaras, patogiam skyrių suskirstymui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 20,5x18,7x4,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Lure Case OL

  7,95 EUR

  Meiho Lure Case OL - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi 5 ilgus skyrius. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 20,5x19x4,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Fly Case LL

  4,45 EUR

  Meiho Fly Case LL - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi 4 skyrius ir 6 pertvaras, patogiam skyrių suskirstymui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 21,4x11,8x4,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Reversible 120

  12,95 EUR

  Meiho Reversible 120 – dvipusė, 10 skyrių turinti dėžutė, abi pusės skaidraus plastiko, todėl lengvai pasirinksite savo norimą masalą. Ši dėžutė yra skirta iki 120mm ilgio vobleriams, kita vertus kuo puikiausiai tiks ir vartiklėms ar sukrėms. Meiho dėžutės iš daugelio kitų gamintojų išsiskiria būtent savo kokybe, nelyginant kitų gamintojų, todėl tarnauja ypač ilgai ir puikiai patiks bet kuriam žvejui.

  Matmenys - 20x12x3,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Lure Case SS

  2,45 EUR

  Meiho Lure Case SS - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi 1 skyrių ir 4 pertvaras, patogiam skyrių suskirstymui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 10x7x2cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Reversible D86

  7,45 EUR

  Meiho Reversible D86 - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė dvipusė, turi 12 skyrelių. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 14x10,5x3cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Versus VS-3020ND

  10,95 EUR

  Meiho Versus VS-3020ND - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi 4 ilgus skyrius ir 16 pertvarų, patogiam skyrių suskirstymui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 25,5x19x4cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Fly Case M

  3,45 EUR

  Meiho Fly Case M - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi 3 skyrius ir 6 pertvaras, patogiam skyrių suskirstymui. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys - 16x8,5x3cm

  Peržiūrėti