Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Meiho

 • Dėžutė Meiho Fly Case F

  3,90 EUR

  Meiho Fly Case F - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys:
  Ilgis – 146mm
  Plotis – 103mm
  Aukštis – 23mm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Lure M

  3,00 EUR

  Meiho Lure M - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys:
  Ilgis – 161mm
  Plotis – 91mm
  Aukštis – 31mm
  Skyriai - 5

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Reversible 100

  12,90 EUR

  Reversible 100 – dvipusė dėžutė, abi pusės skaidraus plastiko, todėl lengvai pasirinksite savo norimą masalą. MEIHO Reversible dėžutės yra skirtos iki 100 mm ilgio vobleriams, kita vertus kuo puikiausiai tiks ir vartiklėms ar sukrėms. MEIHO dėžutės iš daugelio kitų gamintojų išsiskiria būtent savo kokybe, nelyginant kitų gamintojų, todėl tarnauja ypač ilgai ir puikiai patiks bet kuriam žvejui.

  Pagaminta Japonijoje

  Matmenys:
  Ilgis – 200mm;
  Plotis – 126mm;
  Aukštis – 36mm;
  Skyriai - 12.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Reversible 140

  12,00 EUR

  Reversible 140 – 12 skyrių, dvipusė dėžutė, abi pusės skaidraus plastiko, todėl lengvai pasirinksite savo norimą masalą. MEIHO Reversible dėžutės yra skirtos iki 100 mm ilgio vobleriams, kita vertus kuo puikiausiai tiks ir vartiklėms ar sukrėms. MEIHO dėžutės iš daugelio kitų gamintojų išsiskiria būtent savo kokybe, nelyginant kitų gamintojų, todėl tarnauja ypač ilgai ir puikiai patiks bet kuriam žvejui. Pagaminta Japonijoje.

  Matmenys - 205x145x40mm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Versus

  8,60 EUR

  Meiho Versus - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutė turi tris skyrius ir papildomus bortelius, kurie leidžia suskristyti skyrius į jums patogius bei reikiamus dydžius. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys:
  Ilgis – 205mm
  Plotis – 145mm
  Aukštis – 2,8mm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Versus 820ND

  6,95 EUR

  Versus VS-820ND-B - yra aukštos kokybės plastikinė žvejybos reikmenų dėžutė, joje yra 12 nuimamų plastikinių ir 2 fiksuotos pertvaros.
  Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys:
  Ilgis – 233mm; 
  Plotis – 127mm;
  Aukštis – 34mm;
  Svoris - 200g;
  Skyriai - 12.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho Versus VS-318SD Black

  14,95 EUR

  Meiho Versus VS-318SD Black - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti.  Šiame sulankstomo skyriaus dėkle yra 9 skyriai mažiems žvejybos kabliukams, svarmenims ir reikmenims laikyti. Vienoje pusėje yra didelis vienas skyrius su 2 nuimamais pertvaromis, o kitoje pusėje yra 8 atskiri skyriai su atskirais dangčiais. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Ilgis – 122mm;
  Plotis – 87mm;
  Aukštis – 40mm;

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho VS-3038

  14,95 EUR

  Meiho VS-3038 - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys:
  Ilgis – 275mm;
  Plotis – 187mm;
  Aukštis – 43mm;

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho VS-3043 Black

  14,95 EUR

  Meiho VS-3043 Black - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys:
  Ilgis – 356mm;
  Plotis – 230mm;
  Aukštis – 50mm;

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho VS-388SD Black

  13,80 EUR

  Meiho VS-388SD Black - dėžutė skirta įvairiems žvejybos masalams susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Nepermatomas juodas plastikinis dėklas;
  Sulankstomo dangtelio dizainas;
  16 skyrių su atskirais dangteliais;
  Spyruoklinis uždarymas.

  Matmenys:
  Ilgis – 122mm;
  Plotis – 97mm;
  Aukštis – 28 mm;
  Skyriai - 16.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho VS-502 Black

  2,70 EUR

  Meiho VS-502 Black - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje. Dėžutėje yra 10 skyrių.

  Matmenys - 138x31x77mm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho VS-702 Black

  3,45 EUR

  Meiho VS-702 Black - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje.

  Matmenys:
  Ilgis – 138mm;
  Aukštis – 31mm;
  Plotis – 77mm;
  Skyriai - 5.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho VS-704 Black

  3,90 EUR

  Meiho VS-704 Black - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Meiho - japonų kompanijos prekės ženklas išlaiko lyderiaujančias pozicijas pasaulyje savo produkcijos kategorijoje. Dėžutėje yra 5 skyriai.

  Matmenys - 138x31x77mm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Meiho VS-820NDM Black

  6,95 EUR

  Meiho VS-820NDM - dėžutė skirta spiningavimo masalams ir kitoms smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Dėžutėje yra atskyrimo borteliai ir galima pasidaryti iki 5 reikiamo dydžio skyrių. Dėžutės pasižymi savo kokybe, plastiko tvirtumu ir ilgaamžiškumu.

  Matmenys - 233x127x34mm

  Peržiūrėti