Stovas meškerėms FL-HY141N trikojis

64,00 EUR

Stovas leidžia jums patogiai bei tvirtai pasidėti meškeres įvairiuose žvejybos vietose, tiek ant kranto, molo ar liepto. Galima reguliuoti stovo ilgį, kojų aukštį bei pasvyrimo kampą. Stovas pagamintas iš tvirto 3 sluoksnių aliuminio vamzdžio, patogiai bei greitai susilanksto į nedidelį transportavimo krepšį. Stovo galuose yra srėgis į kurį galima įsukti signalizatorius arba meškerių laikiklius. 

Šio stovo reguliuojasi:
Ilgis - nuo 75cm iki 125cm
Aukštis nuo 65cm iki 100cm 

Tarpas tarp laikiklių - 25cm, laikiklių skaičius - 3, svoris 2500g. ...

Skaityti daugiau
Kiekis

Prekės sandėlyje nėra


  • Saugumo garantas Saugumo garantas
  • Pristatymas Pristatymas
  • Grąžinimo garantija Grąžinimo garantija

Sparčiai tarp žvejų populiarėjantys stovai tikras pagalbininkas žvejyboje. Stovas leidžia jums patogiai bei tvirtai pasidėti meškeres įvairiuose žvejybos vietose, tiek ant kranto, molo ar liepto. Galima reguliuoti stovo ilgį, kojų aukštį bei pasvyrimo kampą. Stovas pagamintas iš tvirto 3 sluoksnių aliuminio vamzdžio, patogiai bei greitai susilanksto į nedidelį transportavimo krepšį. Stovo galuose yra srėgis į kurį galima įsukti signalizatorius arba meškerių laikiklius. 

Šio stovo reguliuojasi:
Ilgis - nuo 75cm iki 125cm
Aukštis nuo 65cm iki 100cm 

Tarpas tarp laikiklių - 25cm, laikiklių skaičius - 3, svoris 2500g. 
Plačiu kampu išsiskleidžiančios kojos suteiks stovui stabilumo ir tvirtumo. Patogus daiktais už nedidelę kainą palengvins kiekvieno žvejo žūklę.

FL-HY141N

Specifinė nuoroda

Jums taip pat gali patikti

16 Kitų prekių:

Panašūs produktai