Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Siweida

 • Dugninė meškerė Siweida Iguana Carp Feeder 3.90/4.20m 80-150g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Siweida Iguana Carp Feeder 3.90/4.20m 80-150g

  72,80 EUR

  Siweida Iguana Carp Feeder - universali meškerė, turinti dvi skirtingas viršūnes. Užsidėjus vieną galūnę, meškerė tampa karpine, o užsidėjus galūnę su keičiamomis viršūnėlėmsi - meškerė tampa puikiu feeder'iu. Meškerė pagaminta iš didelio modulio 30T anglies pluošto, dėl to yra lengva, tačiau labai tvirta. Didelis meškerės privalumas - dideli, labai stiprūs, Magnesium K SiC tipo žiedeliai. Pirmojo žiedelio skersmuo yra 4cm. Dėl užmetimo ir akcijos, feeder'is ypač tinka sunkiems masalams ir tolimo atstumo metimui, o karpinė, dėl 3,5lbs užmetimo, puikiai susitvarkys su didžiausiais laimikiais. Meškerykotis turi DPS ritės laikiklis. Meškerė puikiai ir lengvai dirba sriauniose upėse.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Siweida Absolute 1.80-2.10m 2-8g

  37,00 EUR

  Siweida Absolute - dviejų dalių, greitos akcijos, UL tipo spiningas, pagamintas iš japoniško IM8 anglies pluošto, pasižymintis itin lengvu, plonu, bet labai stipriu blanku. Dėl greitos akcijos ir labai plono blanko, ši meškerė pasižymi jautrumu, dėl to bus jaučiamas kiekvienas, net menkiausias žuvies prisilietimas. Taip pat, tai labai padeda geriau jausti ir valdyti mažus masalus. Turi dalinę, patogią rankeną, įklijuotą viršūnėlę, kokybiškus SiC žiedelius, per kuriuos valas slys be pasipriešinimo bei užsukamą ritės laikiklį. Tinka tiek spiningavimui, tiek jig'avimui.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Siweida Cobra 1.80-2.40m 1-5g

  45,55 EUR

  Siweida Cobra - dviejų dalių, greitos akcijos, UL tipo spiningas, pagamintas iš japoniško IM7 anglies pluošto, pasižymintis itin lengvu, plonu, bet labai stipriu blanku. Dėl greitos akcijos ir labai plono blanko, ši meškerė pasižymi jautrumu, dėl to bus jaučiamas kiekvienas, net menkiausias žuvies prisilietimas. Taip pat, tai labai padeda geriau jausti ir valdyti mažus masalus. Meškerė yra puikiai subalansuota, optimaliai paskirstyta apkrova. Turi dalinę, patogią rankeną, įklijuotą viršūnėlę, kokybiškus SiC žiedelius, per kuriuos valas slys be pasipriešinimo bei užsukamą ritės laikiklį. Tinka tiek spiningavimui, tiek jig'avimui. 

  Peržiūrėti
 • Spiningas Siweida Black Dragon 1.80-2.10m 1-7g

  46,70 EUR

  Siweida Black Dragon - dviejų dalių, UL tipo spiningas, pagamintas iš sustiprinto 30T anglies puošto. Dėl greitos akcijos ir labai plono blanko, ši meškerė pasižymi jautrumu, dėl to bus jaučiamas kiekvienas, net menkiausias žuvies prisilietimas. Taip pat, tai labai padeda geriau jausti ir valdyti mažus masalus. Turi dalinę, patogią rankeną, įklijuotą viršūnėlę, kokybiškus SiC žiedelius, per kuriuos valas slys be pasipriešinimo bei užsukamą ritės laikiklį. Tinka tiek spiningavimui, tiek jig'avimui. 

  Peržiūrėti
 • Dėklas žieminei meškerei Siweida 90cm

  45,00 EUR

  Dėklas žieminėms meškerėms Iron Wolf - patogus, vieno skyriaus dėklas žieminio spiningėlio transportavimui. Visiškai kietas, dėl to Jūsų meškerė apsaugota nuo pažeidimų. Dėklas turi reguliuojamą petnešą per petį patogiam transportavimui.

  Matmenys - 90x18x12cm

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis Siweida Kolibri Ice 1m 1-11g

  29,80 EUR

  Siweida Kolibri Ice - ultra light tipo žieminis spiningėlis, su labai jautria viršūnėle, skirtas vertikaliai žvejybai iš valties arba nuo ledo. Pagamintas iš IM8 anglies pluošto. Meškerės viršutinėje dalyje yra įstatytas stiklo pluošto, padidinto atsparumo, galiukas. Rankena nusiima. Komplekte yra galiuko apsaugai skirta tūba. Puikiai tinka seliavų žūklei.

  Ilgis - 1m
  Užmetimas - 1-11g
  Svoris - 53g

  Peržiūrėti