Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Atora fishing

 • Atora Ready Feeder Rig Nr. 1

  1,90 EUR

  Atora Ready Feeder Rig - sistemėlė dugninei žūklei. Su atvadu ir kabliuku pririštu pavadėliu. Patogu ir greita. Su atvadu šeryklai pakabinti.

  Ilgis - 1m
  Pavadėlis - 30cm

  Peržiūrėti
 • Atora Ready Feeder Rig Nr. 2

  1,90 EUR

  Atora Ready Feeder Rig - sistemėlė dugninei žūklei. Su segtuku šėryklai ir kabliuku pririštu pavadėliu. Patogu ir greita. Su segtuku šeryklai pakabinti.

  Bendras ilgis - 1m
  Pavadėlis - 30cm

  Peržiūrėti
 • Atora Ready Feeder Rig Nr. 3

  1,90 EUR

  Atora Ready Feeder Rig - sistemėlė dugninei žūklei. Su segtuku šėryklai ir kabliuku pririštu pavadėliu. Patogu ir greita. Su atvadu šeryklai pakabinti.

  Bendras ilgis - 1m
  Pavadėlis - 30cm

  Peržiūrėti
 • Atora Ready Feeder Rig Nr. 4

  1,90 EUR

  Atora Ready Feeder Rig - sistemėlė dugninei žūklei su Feeder Gum kasele, kuri suteikia papildomos amortizacijos ir tamprumo. Surišta su  atvadu ir kabliuku su pavadėliu.

  Bendras ilgis - 1m
  Pavadėlis - 30cm

  Peržiūrėti
 • Atora Ready Feeder Rig Nr. 5

  1,90 EUR

  Atora Ready Feeder Rig - sistemėlė dugninei žūklei. Su atvadu ir kabliuku pririštu pavadėliu. Patogu ir greita. Su atvadu šeryklai pakabinti.

  Bendras ilgis - 1m
  Pavadėlis - 30cm

  Peržiūrėti
 • Atrama Atora Deluxe Mega Rest 50cm

  11,80 EUR

  Meškerės laikiklis ATORA Deluxe Mega Rest padengtas grublėta EVA medžiaga su standartiniu sriegiu ir lenktais galais.

  Ilgis – 50cm

  Peržiūrėti
 • Atrama Atora Method Rest

  9,30 EUR

  Atora Method Rest – kampinė atrama grublėtu paviršiumi patogiai pasidėti meškerės kotui arba galūnei. Su standartiniu srėgiu, tinka prisukti prie visų laikiklių.

  Ilgis - 27,5cm

  Peržiūrėti
 • Atstumo matavimo kuoliukai Atora

  20,00 EUR

  Atora Marker Sticks - dviejų aliuminio kuoliukų rinkinys, skirtas matuoti atstumams, kad žinotumėte, kokiu tiksliu atstumu reikėtų užmesti masalus. Kuoliukų apačioje yra sriegis, kuris leis lengvai juos įsukti į bet kokį paviršių. 

  Kuoliukų ilgis - 60cm
  Virvutės ilgis - 360cm

  Peržiūrėti
 • Atvadai Atora Solid Feeder Link 5cm

  1,40 EUR

  Atora Solid Feeder Link - aukštos kokybės Atora atvadai Solid Feeder Link su segtuku šeryklėlei gaudant in-line sistema dugninėje žvejyboje. Atvadas atitraukia šėryklą nuo pagrindinio valo ir neleidžia susipinti sistemai. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Ilgis - 5cm

  Peržiūrėti
 • Dalgiukas žolėms pjauti Atora

  8,30 EUR

  Dviejų ašmenų dalgiukas, kuris sukamas prie graibšto koto ir naudojamas, kuomet reikia žūklės vietoje išpjauti įvairius vandens augalus. Puikus pagalbininkas esant sudėtingoms žūklės sąlygoms.

  Ilgis - 20cm

  Peržiūrėti
 • Dalgiukas žolėms pjauti Atora

  8,90 EUR

  Atora Inox Weed Cutter - iš nerūdijančio plieno pagamintas, vieno ašmens dalgiukas, kuris sukamas prie graibšto koto ir naudojamas, kuomet reikia žūklės vietoje išpjauti įvairius vandens augalus.

  Ilgis - 11cm

  Peržiūrėti
 • Dalgiukas žolėms pjauti Atora

  9,50 EUR

  Atora Pro Weed Cutter - iš nerūdijančio plieno pagamintas, vieno ašmens dalgiukas, kuris sukamas prie graibšto koto ir naudojamas, kuomet reikia žūklės vietoje išpjauti įvairius vandens augalus. Komplekte yra dėklas, saugiam ir patogiam dalgiuko transportavimui.

  Ilgis - 14cm

  Peržiūrėti
 • Dėžučių rinkinys Atora

  8,30 EUR

  Rinkinį sudaro 5 skirtingo dydžio indeliai: 1L, 3/4L, 1/2L, 1/4L ir 1/8L. Visi indeliai, išskyrus 1/8L, turi atskirą dangtelį su skylutėmis. Indeliai puikiai tinka gyviems masalams laikyti. Patogiai susideda vienas į kitą ir užima mažai vietos.

  Peržiūrėti
 • Dėžučių rinkinys Atora EVA Bag (3 vnt.)

  26,00 EUR

  Atora EVA Bag - 3 EVA medžiagos dėžučių rinkinys, su skaidriais PVC dangteliais. EVA medžiaga lengvai plaunasi. Turi rankena patogiam transportavimui bei didelius užtrauktukus, greitam ir patogiam atsegimui. Didesnėje dėžutėje galima laikyti užmaišytą jauką, o mažesnėse įvairius aksesuarus. 

  Matmenys:
  1 - 240x155x100mm
  2 - 200x140x90mm
  3 - 155x100x85mm

  Peržiūrėti
 • Dėžučių rinkinys Atora EVA Bag (5 vnt.)

  36,70 EUR

  Atora EVA Bag - 5 EVA medžiagos dėžučių rinkinys, su skaidriais PVC dangteliais. EVA medžiaga lengvai plaunasi. Turi rankena patogiam transportavimui bei kiekviena dėžutė turi didelius užtrauktukus, greitam ir patogiam atsegimui. Didesnėje dėžutėje galima laikyti užmaišytą jauką, o mažesnėse įvairius aksesuarus. 4 mažesnės dėžutės patogiai susideda į didžiausią dėžutę.

  Dėžučių matmenys:
  Pagrindinė - 360x260x90mm
  Mažesnė, pailga - 330x100x80mm
  Mažosios (3 vnt.) - 120x80x80mm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Atora EVA Bag (1 vnt.)

  9,95 EUR

  Atora EVA Bag - EVA medžiagos dėžutė, su skaidriu PVC dangteliu. EVA medžiaga lengvai plaunasi. Turi rankena patogiam transportavimui bei didelius užtrauktukus, greitam ir patogiam atsegimui. Dėžutėje galima laikyti užmaišytą jauką, taip pat ir įvairiems aksesuarams susidėti.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių:
  S - 210x145x90mm
  M - 240x155x100mm
  L - 280x165x110mm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Atora EVA Box 33x11x9cm

  11,95 EUR

  Atora EVA Box - EVA medžiagos dėžutė, su skaidriu PVC dangteliu. EVA medžiaga lengvai plaunasi. Turi rankena patogiam transportavimui bei didelius užtrauktukus, greitam ir patogiam atsegimui. Dėžutėje galima laikyti užmaišytą jauką, taip pat ir įvairiems aksesuarams susidėti.

  Matmenys - 330x110x90mm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė gyviems masalams Atora

  2,50 EUR

  Atora Ice Fishing Box - su magnetiniu uždarymu ir elastiniu dirželiu ir lipniu užsegimu. Patogiai prisitvirtina prie kojos. Dažniausiai naudojama žieminėje žūklėje susidėti gyvus masalus. Dėžutė turi du atskirus skyrelius.

  Matmenys - 8,5x5,5x2cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Atora 19,5x11x3,6cm

  4,80 EUR

  Dėžutė tinkanti susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Dažniausiai naudojama susidėti spiningavimo masalams arba kitoms įvairioms smulkmenoms. Dėžutė atsidaro iš abiejų pusių. Kiekvienoje pusėje yra po 7 atskirus skyrelius.

  Matmenys -19,5x11x3,6cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė pavadėliams Atora Winder

  6,90 EUR

  Atora Winder - kompaktiška ir patogi dėžutė saugiai bei patogiai laikyti surištus kabliukus su pavadėliais. Parduodama kartu su 10 minkštomis EVA ritelėmis pavadėliams susukti. Komplektuojama kartu su 10 smeigtukų. Šioje pavadelinėje galima laikyti feederinius pavadėlius, plauko sistemas, zigrig'us, paller waggler'ius ir kitus surištus ir susuktus pavadėlius.

  Matmenys - 15x10x7cm
  Ritelės skersmuo - 6,5cm

  Peržiūrėti