Atora | Žvejybos reikmenys LT

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Atora fishing

 • Dėžutė Atora AT391

  5,30 EUR

  Tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Yra skyreliai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžutė labai sandariai užsidaro, lengvai telpa į krepšį.

  Matmenys - 21x14,5x2,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Atora AT631

  3,00 EUR

  Tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Yra skyreliai su pertvaromis, kurias galima susidėti pagal poreikį. Dėžutė labai sandariai užsidaro, lengvai telpa į krepšį ar į kišenę.

  Matmenys - 17,5x10x5x2cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Atora AT632

  3,00 EUR

  Tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta įvairioms žvejybos smulkmenoms susidėti bei saugiai transportuoti. Yra skyreliai su pertvaromis. Dėžutė labai sandariai užsidaro, lengvai telpa į krepšį ar į kišenę.

  Matmenys - 17,5x10x5x2cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Atora AT633

  3,00 EUR

  Tvirta ir kompaktiška dėžutė, skirta kabliukams, avižėlėms ir galvakabliams susidėti bei saugiai transportuoti. Viduje yra minkštas porolonas, į kurį įsmeigus masalą, jis tvirtai laikysis. Dėžutė labai sandariai užsidaro, lengvai telpa į krepšį ar į kišenę.

  Matmenys - 17,5x10,5x2cm

  Peržiūrėti
 • Stalas su markize Atora

  84,80 EUR

  Šoninis staliukas kėdei ar platformai. Tvirtinasi viename taške prie kojos. Turi atraminę teleskopinę koją, kurios ilgis reguliuojasi nuo 50 iki 80cm. Tinka visoms kėdėms ir platformoms, kurios turi 25,30 arba 36mm kojas. Turi išskleidžiamą, nuimamą stogelį, kas apsaugo nuo vėjo, lietaus ar saulės. Stalas yra sutvirtintas iš apačios, tačiau jo svoris nėra didelis, kadangi pagamintas iš lengvų medžiagų.

  Matmenys - 55x40cm

  Peržiūrėti
 • Dėžučių rinkinys Atora EVA Bag (5 vnt.)

  36,80 EUR

  Atora EVA Bag - 5 EVA medžiagos dėžučių rinkinys, su skaidriais PVC dangteliais. EVA medžiaga lengvai plaunasi. Turi rankena patogiam transportavimui. Didesnėje dėžutėje galima laikyti užmaišytą jauką, o mažesnėse įvairius aksesuarus. 4 mažesnės dėžutės patogiai susideda į didžiausią dėžutę.

  Dėžučių matmenys:
  Pagrindinė - 360x260x90mm
  Mažesnės, pailgos - 240x80x85mm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas Atora Tripod

  28,80 EUR

  Trikojis stovas, skirtas naudoti, kaip atsarginių meškerykočių atrama. Teleskopinės kojos, labai kompaktiškai susiskleidžiantis ir lengvas. Galima statyti ant bet kokio nelygaus paviršiaus. Centrinis stovelis reguliuojasi sukant rankenėlę. Turi kablį, ant kurio galima užkabinti sunkesnį daiktą, taip padidinant stovo stabilumą.

  Aukštis - reguliuojasi nuo 55 iki 150cm

  Peržiūrėti
 • Suktukai su karabinu Atora Snap Links

  1,00 EUR

  Atora Snap Links - suktukai su karabinu/greita jungtimi. Pakuotėje yra 5 vnt.

  Dydis - 10

  Peržiūrėti
 • Sparneliai Method Feeder šėrykloms Atora (5 vnt.)

  1,50 EUR

  Silikoniai sparneliai, dedami ant Atora Ultra ir Atora Ultimate Method Feeder šėryklų kotelių. Sparneliai gerokai padidina metimo tikslumą ir nuotolį.

  Peržiūrėti
 • Method Feeder šėrykla Atora Ultra Method Feeder 40-60g

  2,40 EUR

  Atora Ultra Method Feeder - method šeryklėlė, turinti specifinę formą su aukštais išilginiais šonais, kurie puikiai sulaiko jauko mišinį ir sumažina galimybę kabliukui susipainioti. Norint pakeisti šeryklėlę, nebereikia atrišti visos sistemos, tereikia tik nuimti šėryklos korpusą nuo vamzdelio ir uždėti kitą reikalingą korpusą su kitu svoriu. Ilgesnis vamzdelis su sparneliais užtikrina tolimą ir tikslų šėryklos užmetimą.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Svarstyklės Atora iki 50kg

  25,50 EUR

  Neskęstančios, vandeniui atsparios svarstuklės, kuriomis galima sverti žuvį ir įvairius daiktus. Turi patogų kablį ant kurio galima pakabinti įvairius daiktus. Turi patogią, neslystančią rankeną ir LCD ekraną. Pravartus įrankis žvejyboje, jei norėtumėt pasverti savo laimikio svorį.

  Svėrimo svoris - iki 50kg

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms Atora

  1,80 EUR

  Tvirta dėžutė, užsifiksuojanti magnetu pagalba. Skirta avižėlėms saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. 

  Matmenys - 10,5x6,5x2,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė avižėlėms Atora

  6,50 EUR

  Dvipusė, tvirta dėžutė, skirta avižėlėms saugiai bei patogiai laikyti žvejybos ar transportavimo metu. 

  Matmenys - 15x10x4.5cm

  Peržiūrėti
 • Kietas dėklas meškerėms Atora 90cm

  42,50 EUR

  Išskirtinai gražaus dizaino, patogus ir užtikrinantis saugų įrankių transportavimą dėklas. Dėklas turi dvi trumpas ir papildomą ilgą rankeną persimetimui per petį. Viduje telpa vienas arba keli įrankiai. 

  Matmenys
  90cm - 
  90x23x13cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Su Indeliu Pelečių Mirkymui Atora

  16,20 EUR

  EVA dėžutė su tinkliniu indeliu, skirta peletėms mirkyti. Indelis su tinkleliu tiks bet kokio dydžio peletėms.

  Matmenys - 180x180x100mm

  Peržiūrėti
 • Kietas dėklas meškerėms Atora 135cm

  47,50 EUR

  Išskirtinai gražaus dizaino, patogus ir užtikrinantis saugų įrankių transportavimą dėklas. Dėklas turi dvi trumpas ir papildomą ilgą rankeną persimetimui per petį. Viduje telpa vienas arba keli įrankiai. 

  Matmenys
  135cm - 135x19x11cm

  Peržiūrėti
 • Atvadai Atora Elastic Feeder Links 10cm

  1,90 EUR

  Atora Elastic Feeder Links - Feeder Gum atvadai su Quicksnap segtuku ir suktuku šeryklėlei gaudant in-line sistema dugninėje žvejyboje. Atvadas atitraukia šėryklą nuo pagrindinio valo ir neleidžia susipinti sistemai. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Ilgis - 10cm

  Peržiūrėti
 • Kietas dėklas meškerėms Atora 89cm

  25,50 EUR

  Išskirtinai gražaus dizaino, patogus ir užtikrinantis saugų įrankių transportavimą dėklas. Dėklas turi dvi trumpas ir papildomą ilgą rankeną persimetimui per petį. Viduje telpa vienas arba keli įrankiai. Taip pat yra jusotos, skirtos pritvirtinti meškerėms ir stabiliai jas prilaikyti. 

  Matmenys - 89x10x10mm

  Peržiūrėti
 • Kibiras Atora EVA Bucket 17L

  17,30 EUR

  Atora EVA Bucket - kibiras patogiam jauko laikymui ar maišymui ir transportavimui. Yra patogios, tvirtos rankenos patogiam transportavimui. Kibiras taip pat puikiai tinka nedidelės žuvies laikymui.

  Tūris - 17L
  Matmenys - 370x220mm

  Peržiūrėti
 • Atora Extreme High Grade Stinger Making Set

  4,20 EUR

  Rinkinys pavadėlių arba Stinger sistemų gamybai. Komplekte yra viela ir 1,5mm 40 vnt. vamzdelių.

  Vielos storis - 0,70mm
  Ilgis - 5m

  Peržiūrėti