Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Humminbird

Aukščiausios kokybės elektronikos įrenginiai!

Humminbird - amerikiečių, 1971 m. įkurtas prekinis ženklas, kuris jau per penkis dešitmečius užsitarnavo puikų vardą žvejybai skirtoje elektronikoje. Šis prekinis ženklas naudoja aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausias technologijas produktų gamyboje. Asortimente, Humminbird, turi nuo echolotų, priedų echolotams iki variklių valtims ir t.t. Ši kompanija sukūrė tokius garsius įrenginius, kaip Solix ar Helix.

 • Echolotas Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N

  1 355,00 EUR

  Helix 9 CHIRP MEGA SI+ GPS G4N  yra 9 colių ekranas, „MEGA Side Imaging +“, „MEGA Down Imaging +“, „Dual Spectrum CHIRP“ sonaras ir vidinis GPS su „Humminbird“ žemėlapiu. Kaip ir visuose HELIX G4N modeliuose, šiame „HELIX 9“ yra tokios standartinės funkcijos kaip „AutoChart Live“, „Wi-Fi“ ir „NMEA 2000®“, be „Bluetooth®“ ir „Ethernet“ tinklų, suderinamumas su „Humminbird“, „Minn Kota“ ir „Cannon“ produktų „One-Boat Network ™“ šeima.

  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 7 CHIRP MSI GPS G4N

  995,00 EUR

  Helix 7 CHIRP MSI GPS G4N   - žuvų ieškiklyje yra MEGA šoninio vaizdavimo, MEGA žemyninio vaizdavimo, dviejų spektrų CHIRP sonaras, "AutoChart Live", integruota vidinė GPS ir "Humminbird Basemap". Atnaujintame didelės raiškos 7" ekrane galėsite geriausiai matyti daugybę iš anksto įkeltų padalytų ekrano rodinių parinkčių, todėl niekada nepraleisite žuvies. Visi HELIX 7 G4N modeliai palaiko "Ethernet", "Bluetooth"(R), NMEA 2000(R), "Wi-Fi" ir yra suderinami su "One-Boat Network"(TM) tinklu, o tai reiškia, kad visą žvejybos aparato valdymą galėsite valdyti ranka.

  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 7 Chirp Si Gps G4

  595,00 EUR

  Helix 7 Chirp Si Gps G4 - žuvų ieškiklyje įdiegtos CHIRP šoninio vaizdavimo, CHIRP žemyninio vaizdavimo, dvigubo spektro CHIRP sonaro, "AutoChart Live", vidinio GPS ir "Humminbird Basemap" funkcijos. Atnaujintame didelės raiškos 7 colių ekrane galėsite geriausiai matyti daugybę iš anksto įkeltų padalytų ekrano vaizdų parinkčių, todėl niekada nepraleisite žuvies.

  Gylis - 122m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Elektrinis Variklis PowerDrive 55/IP_BT

  1 895,00 EUR

  PowerDrive 55/IP-BT - i-Pilot rankinis nuotolinis pultelis leis lengvai ir nesudėtingai valdyti jūsų variklį. Galėsite vienu mygtuko paspaudimu GPS pagalba užfiksuoti norimą žvejybos tašką – užsiinkaruoti, įrašinėti ir grįžti į buvusias judėjimo trajektorijas, patogiai nuotoliniu būdu galite valdyti plaukimo greitį ir kryptį, nustatyti autopiloto funkciją ir daug kitų galimybių.

  Galia (lbs) - 55
  Įtampa (V) - 12
  Kojos ilgis (cm) - 139,7 cm
  Bendras aukštis - 91cm

  Kojinis pultas - nėra 
  Svoris - 20kg
  Maksimalus valties svoris - 1150kg
  Teleskopinė rankena - yra 
  Skaityti daugiau...

  Peržiūrėti
 • Dėklas Helix 9/10

  70,00 EUR

  Helix 9/10 - silikoninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos. Lengvas transportuoti, tinkantis visiems Helix 9/10 modeliams.

  Peržiūrėti
 • Dėklas Solix 10

  75,02 EUR

  Solix 10 - silikoninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos. Lengvas transportuoti, tinkantis visiems Solix 10.

  Peržiūrėti
 • Dėklas Solix 12

  75,02 EUR

  Solix 12 - silikoninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos. Lengvas transportuoti, tinkantis visiems Solix 12.

  Peržiūrėti
 • Dėklas Solix 15

  89,54 EUR

  Solix 15 - silikoninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos. Lengvas transportuoti, tinkantis visiems Solix 15

  Peržiūrėti
 • -5% Dėklas Apex 13
  • Išpardavimas!

  Dėklas Apex 13

  66,67 EUR -5% 70,18 EUR

  Apex 13  - silikoninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos. Tinkantis visiems Apex 13.

  Peržiūrėti
 • Dėklas Helix 7 (silikoninis)

  55,00 EUR

  HELIX 7  - silikoninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos, tinkantis visiems Helix 7 produktams. Tai pat tinka G2/G3/G4 modeliams.

  Peržiūrėti
 • Dėklas Helix 7 (neopreninis)

  30,00 EUR

  HELIX 7 - neopreninis dėklas pagamintas iš labai kokybiškos medžiagos, tinkantis visiems Helix 7 produktams.

  Peržiūrėti
 • Mega Live TargetLock Ultrex 45"- 52"

  4 795,00 EUR

  Mega Live TargetLock Ultrex 45"- 52" 

  Peržiūrėti
 • Mega 360 Imaging Universal

  2 294,99 EUR

  Mega 360 Imaging Universal - universalus produktas pritaikytas visiems laivams dėka naujo GeigerTec laikiklio. Galėsite stebėti 360 laipsnių aplink savo valtį. 

  Daviklio veleno ilgis - 127cm
  Svoris - 7,2kg
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Apex 19 Mega Si+ Chartplotter

  6 695,00 EUR

  Apex 19 Mega Si+ Chartplotter - parodys detaliausią vaizdą ryškiausiame multi-funkciniame ekrane, ir žvejai to dar nėra matę. Lyderiaujanti MEGA Imaging + ir Dual Spectrum CHIRP technologija yra standartinės šiame įrenginyje. Dar daugiau galimybių suteikia atskiras sonaro kanalas, kurį galima naudoti prijungti 2D CHIRP daviklį, kurio galia iki 2 kW. Matykite viską labai aiškiai 18,5” Full-HD liečiamame ekrane. Rodomą informaciją gausite naudodami pažangias tinklo galimybes, kaip NMEA 2000®, HDMI In/Out, WiFi, Bluetooth®, o duomenų peržiūrą galite adaptuoti pagal savo poreikius. Visus naudojamus įrenginius sujungę į vieną tinklą One-Boat Network®, galėsite naudotis navigacija, valdyti Minn Kota® elektrinį variklį, ir kontroliuoti savo žūklės masalus per bevielį ryšį prisijungę prie Cannon® Optimum™ velkiavimo gervių (downrigger). APEX serijos echolotai su naujaisiais multi-funkciniais ekranais perkels jus į visiškai kitą lygį. 

  Gylis -1524
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Apex 16 Mega Si+ Chartplotter

  6 595,00 EUR

  Apex 16 Mega Si+ Chartplotter - parodys detaliausią vaizdą ryškiausiame multi-funkciniame ekrane, ir žvejai to dar nėra matę. Lyderiaujanti MEGA Imaging + ir Dual Spectrum CHIRP technologija yra standartinės šiame įrenginyje. Dar daugiau galimybių suteikia atskiras sonaro kanalas, kurį galima naudoti prijungti 2D CHIRP daviklį, kurio galia iki 2 kW. Matykite viską labai aiškiai 15.6” Full-HD liečiamame ekrane. Rodomą informaciją gausite naudodami pažangias tinklo galimybes, kaip NMEA 2000®, HDMI In/Out, WiFi, Bluetooth®, o duomenų peržiūrą galite adaptuoti pagal savo poreikius. Visus naudojamus įrenginius sujungę į vieną tinklą One-Boat Network®, galėsite naudotis navigacija, valdyti Minn Kota® elektrinį variklį, ir kontroliuoti savo žūklės masalus per bevielį ryšį prisijungę prie Cannon® Optimum™ velkiavimo gervių (downrigger). APEX serijos echolotai su naujaisiais multi-funkciniais ekranais perkels jus į visiškai kitą lygį. 

  Gylis -1524
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Solix 15 Chirp Mega Si+ G3

  4 495,00 EUR

  Solix 15 Chirp Mega Si+ G3 - šis sonaras turi itin skaidru Cross Touch liečiama ekraną kuris sujungia tokias pažangias technologijas kaip Mega Side Imaging+, Mega Down Imaging+, Dual Spectrum Chrip Sonar ir AutoChart Live. Ypač didelis 15,4 colių ekranas leidžia vienu metu pamatyti kelias technologijas ir greitai rasti tai ko norite. Šis echolotas jungiasi prie Minn Kota variklių su " Link" funkcija be jokių papildomų laidų.

  Gylis - 244m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Solix 12 Chirp Mega Si+ G3

  4 495,00 EUR

  Solix 12 Chirp Mega Si+ G3 - tai puikus echolotas kuris sujungia tokias pažangias technologijas kaip Mega Side Imaging+, Mega Down Imaging+, Dual Spectrum Chrip Sonar ir AutoChart Live, itin skaidriame Cross Touch ekrane. Šis ekranas leidžia vienu metu pamatyti kelias technologijas ir greitai rasti tai, ko norite, naudodamiesi patogiu šoninės juostos meniu. Dviejų branduolių procesorius padės atlikti, bet kokia užduoti greitai ir lengvai.

  Gylis - 244m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Solix 10 Chirp Mega Si+ G3

  3 495,00 EUR

  Echolotas Solix 10 Chirp Mega Si+ G3 -  pasižymi dideliu 10,1 ekranu, lietimu valdomu Cross Touch ekranu su LED apšvietimu. Taip pat Dual Spectrum CHIRP Sonar, galimybė jungtis prie vidinio tinklo Ethernet, AutoChart Live su gylio, augmenijos ir dugno kietumo žemėlapiais, GPS antena ir kitais naudingais dalykais kurie pravers žvejams. Naujas dviejų branduolių procesorius kuris paspartins visas užduotis.

  Gylis - 244m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 15 Chirp Mega Si+ Gps G4N

  3 695,00 EUR

  Echolotas Helix 15 Chirp Mega Si+ Gps G4N -  šis echolotas turi daugeliui žvejų reikalingiausias funkcijas, galimybes.  Ypatingai ryškiai atvaizduojami objektai po vandeniu, puikiai suprasite dugno struktūrą. Turi ypač didelis ekranas leis matyti vaizdą dar geriau. Tai puikus įrankis spiningautojams.

  Gylis - 365m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti
 • Echolotas Helix 12 Chirp Mega Si+ Gps G4N
  • Išpardavimas!

  Echolotas Helix 12 Chirp Mega Si+ Gps G4N

  2 895,00 EUR

  Helix 12 Chirp Mega Si+ Gps G4N -  vienas populiariausių pasirinkimų tarp Lietuvos žvejų. Šis echolotas turi daugeliui žvejų reikalingiausias funkcijas, galimybes.  Ypatingai ryškiai atvaizduojami objektai po vandeniu, puikiai suprasite dugno struktūrą, augmeniją. Galimybė naudotis trimis skirtingais dažniais. Tai puikus įrankis spiningautojams.

  Gylis - 365m
  Daugiau savybių...

  Peržiūrėti