Jaukinimo laivelis Crystal TA88 | Žvejybos reikmenys LT
  • Sumažinta kaina
Jaukinimo laivelis Crystal TA88

Jaukinimo laivelis Crystal TA88

950,30 EUR Sutaupote 15%
1 118,00 EUR
1-3 D.D.

Crystal TA88 - laivelis su GPS, skirtas jaukinimui. Laivelis pagamintas iš patvaraus ABS plastiko, kuris užtikrina, kad laivelis atlaikys smūgius ir nebus sugadintas. Dvigubo korpuso konstrukcija yra atspari net ir labai stipriam vėjui bei bangoms. Dėl aptakios valties korpuso formos ir aštraus priekio, laivelis lengvai skrodžia vandeniu. Laivelyje yra dviejų 12V variklių konstrukcija, kuri užtikrina didelę galią ir didesnę trauką vandenyje. Nuotolinio valdymo pultelyje yra LCD ekranas, kuriame rodoma visa laivelio informacija. Laivelis veikia dideliu valdymo dažniu, todėl užtikrinamas platus ir stabilus nuotolinio valdymo signalas iki 500 metrų. Laivelyje įmontuoti priekiniai ir galiniai stiprios šviesos prožektoriai, kurie pagerina matomumą naktį. Laivelyje taip yra labai naudinga automatinio grįžimo funkcija, kuri įsijungia išsikrovus akumuliatoriui arba ilgesnį laiką esant prastam signalui ir užtikrina, kad valtis saugiai grįžtų į pradinį tašką. Laivelyje yra 13000mAh įkraunama ličio baterija, tad laivelis gali nepertraukiamai plaukti iki 4 valandų. Didžiausias plaukimo greitis - 90m/min.

Laivelio matmenys - 60x48x24cm
Svoris - 5,75kg

Skaityti daugiau
Kiekis
Yra parduotuvėje

  • Saugumo garantas Saugumo garantas
  • Pristatymas Pristatymas
  • Grąžinimo garantija Grąžinimo garantija

Į komplektą įeina: laivelis, valdymo pultelis, 2 USB įkrovikliai, 2 ličio baterijos, naudojimo instrukcija, antena, pakabukas valdymo pulteliui, transportavimo krepšys.

Funkcijos:
Automatinis grąžinimas -  išsikrovus akumuliatoriui arba ilgesnį laiką esant prastam signalui užtikrina, kad laivelis saugiai grįžtų į pradinį tašką.
Stipri galia - dvigubos galios variklio sistema, veikia tyliai, negąsdina žuvų, užtikrina didelę galią.
Ilgas veikimas - įrengtas didelės talpos akumuliatorius. Veikia iki 4 valandų nepertraukiamo plaukimo.
Maksimali apkrova - 4kg.
Įkrovimo laikas - 8 val.
Maksimalus greitis - 90m/min.
Nuotolinio valdymo diapozonas - 500 metrų.

V020

Specifinė nuoroda

16 Kitų prekių: