Daiwa Ninja X Feeder

Dugninė meškerė Daiwa Ninja X Feeder 3.60/3.90m 50-150g

98,00 EUR

Daiwa Ninja Feeder - dugninė meškerė skirta atlikti tolimus metimus ir žvėjoti su dideliu svoriu. Preciziškai išbalansuotas kotas, patogi kamštinė rankena ir tvirti žiedeliai padaro šią meškerę puikiai puikiai tinkančią gaudyti upėse ir ne tik. Meškerykotis pagamintas iš HMC+ tuščiavidurio anglies pluošto blanko, yra lengvas, jautrus ir turi tris skirtingo užmetamo svorio stiklo pluošto viršūnėles, kurias galima keista priklausant nuo žvėjojamo atstumo, vietos ir svorio. Platesnio diametro žiedeliai leis laisvai slysti valui ir be problemų atliksite tolimus metimus. Feederį galima rinktis iš ...

Skaityti daugiau
Pasirinkite norimą ilgį (cm)
Kiekis
Yra parduotuvėje

  • Saugumo garantas Saugumo garantas
  • Pristatymas Pristatymas
  • Grąžinimo garantija Grąžinimo garantija
Pavadinimas Ilgis Pagaminimo medžiaga Užmetimas Svoris Transportavimo ilgis
Daiwa Ninja Feeder 360cm HMC+ anglies pluošto blankas 50-150g 280g 127cm
Daiwa Ninja Feeder 390cm HMC+ anglies pluošto blankas 50-150g 290g 136cm


Daiwa Ninja Feeder dugninė meškerė skirta atlikti tolimus metimus ir žvėjoti su dideliu svoriu. Preciziškai išbalansuotas kotas, patogi kamštinė rankena ir tvirti žiedeliai padaro šią meškerę puikiai tinkančią gaudyti upėse ir ne tik. Meškerykotis pagamintas iš HMC+ tuščiavidurio anglies pluošto blanko, yra lengvas, jautrus ir turi tris skirtingo užmetamo svorio stiklo pluošto viršūnėles, kurias galima keista priklausant nuo žvėjojamo atstumo, vietos ir svorio. Platesnio diametro žiedeliai leis laisvai slysti valui ir be problemų atliksite tolimus metimus. Feederį galima rinktis iš dviejų ilgių 360cm ir 390cm. Su šia meškere galima žvėjoti universaliais būdais įvairias žuvis: karšius, karosus, lynus, ūsorios ir t.t.
Meškerė puikiai perduos žuvies kibimą, o laimikio traukimą pavers įpatingai maloniu, leisdama pajusti visus žuvies smūgius tiesiai žvejui į ranką.

11606-395

Specifinė nuoroda

upc
20574

Jums taip pat gali patikti

16 Kitų prekių:

Panašūs produktai